Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • Як правильно обрізати чорну смородину

  Обрізка чорної смородини

  Сьогодні я хочу розповісти, як «продовжити молодість» смородинових кущів і змусити їх щороку приносити рясний врожай великих ягід. Дуже часто чую від покупців, що перші три роки кущі рясно радують врожаєм, а в наступні

  Ягідні кущі на штамбі.

  Багато дачників, щоб прикрасити зону відпочинку, часто насаджують декоративні дерева і чагарники, не підозрюючи, що можна поєднати корисне з приємним. Наразі, я хочу Вам розповісти як, посадивши звичайну червону смородину, чи агрус, можна прикрасити Ваш куточок. Для...Read More »


  Формуємо компактні дерева

  Формуємо компактні дерева

  Відомо, що в більшості дачні ділянки обмежені в площі і це не дозволяє розміщувати на них велику кількість дерев і, тим самим, розширювати сортовий асортимент плодових культур. Деякі садівники знаходять вихід у прищепленнях, розміщуючи на одному дереві...Read More »


  Робимо ставку на сорти нейтрального світлового дня.

  Робимо ставку на сорти нейтрального світлового дня.

   

  Робимо ставку на нейтрали. Вже близько 15-ти років вирощую полуницю і завжди з нетерпінням чекаю врожаю в новому сезоні. Полуниця, як...Read More »


  Посадіть ожину.Смачно та рентабельно.

  Посадіть ожину.

  Селекціонери плідно попрацювали за останні десятиліття. Завдяки їхнім старанням, всіма улюблена колюча лісова ягода втратила їх (колючки) і стала в 10-15 разів масивнішою. Збирати такі великі, блискучі, смачні ягоди одне...Read More »


  Зробимо сливу продуктивною

  Зробимо сливу продуктивною

  Сливові дерева можуть бути дуже продуктивними, але тут потрібно правильно сформувати крону дерева. Гілки у сливок ростуть так само сильно, як і в абрикоса, якщо їх не стримувати, то дерево швидко виросте великим, а врожай буде мізерним, тому...Read More »


  Збережемо сад здоровим

  Здоровий сад.

  Посадити свій садок і збирати в ньому рясні врожаї екологічних плодів мрія кожного любителя-садівника. Однак, завжди знайдуться й інші бажаючі «понадкушувати» наш врожай, наприклад, всілякі шкідливі організми: гриби, бактерії та...Read More »


  Виноградник в екстремальних умовах

  Виноградник в екстремальних умовах

  Вже близько 20-ти років успішно вирощую великі, смачні грона винограду, і, хоча, місто Рівне, в якому я проживаю, завжди вважалося невиноградним регіоном (все таки північно-західна частина країни), оскільки сума активних температур є недостатньою, позаяк на власному досвіді...Read More »


  Колоновидна ожина

  фото1

  Колоновидна ожина

  Не може бути, подумаєте Ви, прочитавши заголовок. Я теж був здивований, коли прочитав в рекламному проспекті про продаж таких саджанців, подумавши, що це черговий лохотрон. Однак, згадавши про свою ожино-малину «Тайбері», задумався, адже у неї коротенькі плодові гілочки і...Read More »