Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • ВАЛЬОК

  Вальок – ранньостиглий сорт з термінами дозрівання в 105 днів з початку періоду вегетації. Збір врожаю в умовах Рівненщини можна починати вже в кінці липня,на початку серпня.
  Кущі сильнорослі, за сезон дають потужний приріст молодих пагонів, визріває на всю довжину. Додаткового запилення бджолами не потрібно, є хорошим обпилювачем для однополих сортів винограду.
  Відрізняється сорт великими щільно набитими гронами, вага яких досягає 1,5 – 1,8 кілограма. Причому в міру дорослішання рослини грона стають ще важчі. Незважаючи на те, що щільність грона висока, плоди в ній не мнуться і розтріскуються. Ягоди овальні великі (10-18 грамів). Забарвлення їх янтарно-жовте, бочок з сонячної сторони трохи підрум’янюється. Смак ніжний,мускатний з ароматними нотками груші, цукристість 17-18%.
  Горошіння не спостерігається ,при нормуванні врожаю, залишати можна не більше однієї кисті на плодоносному пагоні. Якщо не проводити нормування, то спостерігається зменшення розміру плодів і зниження цукристості.
  Основні переваги сорту Вальок це висока морозостійкість, лоза витримує зниження температури до 23-25 С ° нижче нуля. Незважаючи на це досвідчені виноградарі рекомендують вкривати виноград на зиму,агроволокном і снігом.Висока стійкість до захворювань грибкового походження, не піддається ураженню сірою гниллю.Гарна врожайність, трьохрічний кущ здатний забезпечити урожай в 20-22 кілограма.Виноград Вальок добре переносить транспортування, не втрачаючи при цьому гарного товарного вигляду.
  Сорт селекції Вишневецького Миколи Павловича.
  Саджанці у продажу будуть влітку 2019року у контейнерах.