Sad-Koval

  • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:vushnevuy@gmail.com

  • Гала Маст

    Яблуня Гала Маст – різновид сорту Гала, яка характеризується більшою крупністю плодів. Яблука відмінно зберігаються і транспортуються. Вони володіють чудовим виглядом і смаком. Яблуня регулярно дає високий урожай.

    Дерево – середньоросле. У висоту досягає 4 метрів. Його крона компактна, середньої загущеності. Для даної культури кращими запилювачами стануть Айдаред, Ельстар, Діскавері, Голден Делішес. При сприятливих умовах доросле дерево дає врожай до 50 кг.

    Для даного сорту характерні середні плоди до 170 г. Вони мають кулясто-конусну форму. Шкірочка забарвлена ​​в насичений червоно-кармінний колір. Вона щільна, але тонка. Під шкіркою знаходиться соковита, хрустка м’якоть світло-жовтого кольору. На смак вона насичено-солодка.

    Особливості та догляд: сорт є хорошим обпилювачем для інших сортів. Він володіє середньою зимостійкістю. Рекомендується укриття для молодих культур. Сорт схильний до перевантаження врожайністю, тому необхідно проріджувати зав’язі. Варто регулярно проводити обробку дерева від хвороб і шкідників.