Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • КИШМИШ СТОЛІТТЯ

  киш-миш Століття-свій початок він бере в далекому 1966 році на дослідній станції Дейвіс, Каліфорнія, США. Було отримано в результаті складної гібридизації . Пізніше, в 1980 році, після багаторічних випробувань був занесений до реєстру сортів Америки.
  Незважаючи на своє давнє походження, широке поширення отримав зовсім не давно, саме після 2010 року. Користується серйозним попитом за рахунок своїх найвищих товарних якостей.
  За терміну дозрівання належить до ранніх сортів винограду, зіставити можна з Аркадією (той же період вегетації). За кілька років плодоношення показав відмінну врожайність, а також прекрасно тягне навантаження при чому не переміщує терміни дозрівання.
  Грона дуже великі, вагою 700-1500 грам, окремі екземпляри можуть досягати до 2.5 кг, середньої щільності або щільні. У характеристиках першоджерел зазначено, що урожай вимагає своєчасного збору, інакше можливе осипання ягід, однак на практиці киш-миш Століття не втрачає товарних якостей аж до самих морозів.
  Ягода велика, як для безнасінного сорту винограду, середньою вагою 4-6 грам, овально-витягнутої форми, жовтуватого відтінку.
  Кущі великої сили росту при цьому лоза прекрасно визріває незважаючи на те, що лоза у Століття значної товщини. Тому недовантаження урожаєм не рекомендується.
  Стійкість до мілдью невисока, як правило необхідно мінімум 2 профілактичні обробки, до оїдіуму вище середньої – достатньо однієї обробки. Ураження сірою гниллю не спостерігалося. Морозостійкість невисока-22 градуси, вимагає укриття на холодну пору року.
  Саджанці у продажу будуть влітку 2019 року у контейнерах.