Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • КИШМИШ ЮПІТЕР

  Виноград кишмиш Юпітер вивели в США в 1998 році.С часом сорт завезли на територію інших країн.
  Лоза сорту має потужній ріст і витягує добру загрузку врожаєм. Плодоносити висаджений саджанець починає на 2гий рік після посадки в грунт. Виноград Юпітер стійкий до морозів, без укриття не гине при температурі -25-30 градусів. Весняні заморозки переносить теж добре. Відноситься до столових сортів. Термін дозрівання становить не більше 125 днів. Колір ягід насичено-вишневий з фіолетовим відтінком. У Юпітера двостатева квітка , що дозволяє йому легко запилюватися. На пагонах можуть зав’язуватися від 3 до 5 суцвіть, при гарному догляді можна і непроріджувати, кущ витримує великі навантаження.
  Юпітер відомий серед садівників, своєю великою врожайністю. При правильному догляді з гектара землі можна зібрати до 250 центнер винограду. Середня вага грони дорівнює від 190 до 250 грамів. Грона циліндрично-конусної форми, помірнорихлі,середні і більші. Ягода також досить велика, їх вага становить близько шести грамів. При повному дозріванні колір плодів може бути від червоного до синьо-червоного відтінку.
  У ягодах відсутні насіння, але в рідкісних випадках, можлива їх поодинока наявність. Кишмиш Юпітер дуже солодкий виноград, вміст цукру становить 22%, кислотність 6-7 г / л. М’якоть м’ясисто-соковита, з мускатним легким ароматом. Сорт має дуже хороший смак, поєднання мускату, полуниці і чорної смородини. Володіє високою товарністю, ягоди зберігають довгий час свій цілісний і свіжий вигляд.Висока стійкість до хвороб та розтріскування.
  Саджанці у продажу будуть влітку 2019 року в контейнерах.