Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • Коламбія Стар

   Сорт з’явився в Україні навесні 2014 року.
  Ягоди у Коламбії чорного кольору, однакового розміру, блискучі, подовжені, масою 10-15 г, щільної консистенції. Смак збалансований, солодкий з кислинкою, присутній характерний ожиновий аромат. Квітки великі,  залучають в сад запилювачів. Плодоношення раннє, розтягнуте. Як бачимо, новий сорт дає серйозну фору своєму землякові, широко відомому сорту Торнфрі.
  За відгуками садівників, ягоди доводиться знімати в кілька прийомів (до семи). Відрив легкий.Урожайність висока: автори сорту заявляють цифру 16750 кг / га. +2°С без потери вкуса. ">Зібраний урожай можна зберігати 4 дні при + 2 ° С без втрати смаку.
  Сорт самозапильний, зав’язує ягоди на пагонах минулого року. Кущі стеляться, з потужними пагонами довжиною до 4-5 метрів. Після плодоношення гілки відмирають.
  Шипи відсутні. Безколючкова і низьке розташування пагонів значно полегшують обов’язкове зняття з опор і укриття на зиму. За відгуками, Коламбія Стар – досить посухостійкий сорт, проте полив на всьому протязі вегетації, і особливо в період росту ягід, дуже бажаний.