Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • ЛАНДИШ

  ЛАНДИШ(Тлісман на кишмиш Лучістий)-термін дозрівання ранньо-середній і становить 125-135 днів від моменту розпускання бруньок (вегетаційний період). В умовах Рівного повне дозрівання ягід приходиться на другу декаду вересня. Кущі дуже сильнорослі, добре витягують нагрузку врожаєм, лоза визріває задовільно.
  Грона дуже великі, циліндроконічної форми, середньої щільності або рихлі, середньою масою 800-1500 грам, товарного вигляду.
  Ягода дуже велика овальна, трохи сердцевидна, іноді витягнута, вагою 10-16 грам, сонячного жовтого кольору, який надає відчуття стиглості і привабливості. М’якоть м’ясисто-соковита. Шкірочка щільна, але легко з’їдається, осами майже непошкоджується.
  З приводу смаку винограду Ландиш потрібно говорити окремо, адже це його головний козир. Він одночасно і яскравий і ніжний з почуттям певної свіжості. Це справжній баланс мускату, солоду та кислинки. Спробувавши його один раз, розумієш, що смачніше винограду не їв і починаєш прощати йому всі існуючі недоліки.(можливе осипання цвіту у дощову погоду).
  Врожайність хороша, стабільно радує повноцінним урожаєм і добре тягне навантаження. Може довго висіти на кущі, при цьому з’являється особливий аромат конвалії біля нього. Правда м’якоть злегка змінює свою консистенцію, стаючи більш рідкою. Має хороші показники тривалого зберігання в спеціальних умовах.
  Стійкість до сірої гнилі та оїдіуму хороша, до мілдью – середня. Бажана своєчасна обробка системними препаратами. Морозостійкість ,як показала практика, виноград відмінно витримує зниження температур до -25 ° С.
  Виноград Ландиш завдяки своїм якостям не тільки підійде для вирощування на присадибних ділянках, а й стане справжньою окрасою будь-якого виноградника. Його вишуканий смак і прекрасний вигляд не залишить байдужим нікого.
  Саджанці на продажу будуть влітку 2019 року в контейнерах.