Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • Малина “Полка”

  ремонтантний сорт польської селекції. Один з найпопулярніших сортів в Європі. Сорт “Полка” може давати два врожаї на рік: на однорічних пагонах – з кінця липня до пізньої осені (основний урожай); на торішніх пагонах – на початку літа. Для промислового вирощування рекомендують обрізати малину “Полка” щороку, таким чином буде тільки друге плодоношення, а для літньої ягоди садити тільки літні сорти. Для домашнього ж вирощування можна зберігати дворічні пагони для плодоношення на початку літа. Для домашніх потреб ягоди буде достатньо і з першого, і з другого врожаю.
  Кущ у сорту досягає висоти 1.5 м. Рекомендують залишати на кущі до 10 пагонів. Пагони з дуже дрібними, майже непомітними шипами. Пагонів утворюється багато. Схема посадки для малини “Полка”: 2 м міжрядді і 0.5-0.8 м між рослинами.
  Ягода у “Полки” витягнута, яскраво-червона з дрібними кістянками, блискуча. Коли ягода повністю наллється, вона стає бордовою і кістянки взагалі не відчуваються. Смак дуже приємний – солодкий з легкою кислинкою. Ягода ароматна. Довжина ягоди досить велика і досягає довжини 3 см, середня довжина -2.5 см. Ягоди у малини Полка ховаються під листочками. В одній кисті ягід багато, іноді до 10.
  Ягода транспортабельна . У дощову погоду транспортабельність знижується. Товарний вихід ягід при зборі 96-98%.
  Малину ” Полка ” також можна заморожувати .Після розморожування 95 % ягід зберігають гарний вигляд і смак .
  Малина ” Полка ” відмінний ремонтантний сорт з великим урожаєм ( середній кущ з 8-9 пагонами дає врожай більше двох кг ягід) і смачною ягодою , яка навіть при перезріванні довго не обсипається. Відмінний варіант для домашнього вирощування. Сорт не вимагає особливих знань при догляді і легко розмножується .