Sad-Koval

  • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:vushnevuy@gmail.com

  • НОВИНКИ 2020року

    1. У цьому 2019 році буду висаджувати багато нових сортів.Влітку 2020 більшість з них вже будуть у продажу.До Вашої уваги будуть представлені наступні сорти та гібридні форми:
      РОЗА РАННЯ селекція Писанки О.М.

      ВАЛЕРІЯ селекція Дйнеги С.М.

      БІЛИЙ ХРУСТАЛЬ селекція Бурдака О.В.

      СНЄЖОК селекція Голуба А.О.

      ІЛОНА селекція Бурдака О.В.

      НІКОЛЬ селекція Бурдака О.В.

      АЛЬЯНС селекція Калугіна В.М.

      ЕТАЛОН селекція Павловського Є.Г.

      Кш.ЦИМУС селекція Писанки О.М.

      РУМЕЙКА селекція Балабанова А.Ф.

      НЕЛЬСОН селекція Бурдака О.В.

      НАТАЛІ селекція Калугіна В.М.

      ПЄРЦОВИЙ ЧОРНИЙ селекція Калугіна В.М.

      ШАРАДА ЮА селекції Гречко М.А.

      ОСКАР селекції Карпушева А.В.

      ДУБОВСЬКИЙ РОЖЕВИЙ селекція Гусєва С.Є.

      БЄШЕВСЬКИЙ селекція Балабанова А.Ф.

      СЕНАТОР селекція Бурдака О.В.

      ТОРНАДО селекція Калугіна В.М.

      ЕВЕРЕСТ селекція Павловського Є.Г.

      ГОРДЕЙ селекція Бурдака О.В.

      КАЗАНОВА селекція Шульги О.І.

      ПОДАРУНОК БРАТУ селекція Калугіна В.М.

      НІКОЛО АМАТІ селекція Бурдака В.О.

      ЄЛЄНА ВІКТОРІЯ селекція Вишневецького М.П.

      КРАСЕНЬ КИЄВА селекція Вишневецького М.П.

      БАРОН селекція Бурдака О.В.

      ІЛЛАРІЯ селекція Загорулько В.М.

      АЛЬБАНО селекція Бурдака О.В.

      Кіш.ГЕЛІОДОР селекція Загорулько В.М.

      АЛВІКА селекція Калугіна В.М.

      ВС-1-12 (ЄМЄЛЯ) селекція Сілкова В.М.

      ЮНКЕР селекція Павловського Є.Г.

      СИЦИЛІЯ селекція Бурдака О.В.

      ПЕГАС селекція Карпушева А.В.

      ІНДІАНА селекція Бурдака О.В.

      НАДІЯ РАННЯ селекція Голуба А.О.

      СМАРАГД селекція Вишневецького М.П.

      СЛАВА УКРАЇНІ селекція Вишневецького М.П.

      ТАЙНА МОНАХА селекція Вишневецького М.П.

      РАННІЙ ПАЛИЧА селекція Вишневецького М.П.

      СІНАЙ селекція Вишневецького М.П.

      ДЕСНА селекція Вишневецького М.П.

      ПАМЯТІ КАПІТАНА ПАВЛОВСЬКОГО селекція Вишневецького М.П.

      МАДОННА селекція Капелюшного В.У.

      РОМЕО селекція Павловського Є.Г.

      МАРУСЯ селекція Андронова А.В.

      ТАЛДУН селекція Гречко М.А.

      СОНЯЧНІ КАПЛІ селекція Голуба А.О.

      ЧОРНА ІЗЮМІНКА селекція Калугіна В.М.

      ЧОРНИЙ ХРУСТАЛЬ селекція Бурдака О.В.

      КЛУБНІЧНИЙ селекція Шаповалова В.Д.

      РЕМБО селекція Калугіна В.М.

      ПРИМА УКРАЇНИ селекція Плясунова В.Н.

      Кш.СПОКУСА селекція Калугіна В.Н.

      АТОС селекція Бондарчука В.К.

      ІЗУМЛЄНІЄ селекція Білаша В.М.

      КАРНАВАЛ селекція Павловського Є.Г.

      КРАСАВА селекція Калугіна В.М.

      ЧЕРВОНА ПЛАНЕТА селекція Голуба А.О.

      НАТАЛКА ПОЛТАВКА селекція Бурдака О.В.

      ПОДАРУНОК БЕЗРОДНОМУ селекція Капелюшного В.У.

      КАТАЛОНІЯ селекція Бурдака О.В.

      Кш.ЗОЛОТИСТИЙ селекція Калугіна В.М.

      КНЯЖНА селекція Калугіна В.М.

      БАНАНАС селекція Писанки О.М.

      СЛАВА селекція Калугіна В.М.

      НОВІЧОК селекція Калугіна В.М.

      БЛОНДИНКА РАННЯ селекція Калугіна В.М.

      МАЛИНОВИЙ ДЗВІН селекція Калугіна В.М.

      МАРМЄЛАДОЧКА селекція Голуба А.О.

      ХУДОЖНІК селекція Калугіна В.М.

      ВАЛЕНСІЯ селекція Гусєва С.Є.

      АЛЬФА селекція Калугіна В.М.

      БОГАТИР селекція Калугіна В.М.

      КАТРУСЯ КАХОВСЬКА селекція Щеннікова О.Н.

      МРІЯ ФЕРМЕРА селекція Писанки О.М.

      БАГІРА селекція Бурдака О.В.

      Кш.ДЖИН селекція Гречко М.А.

      Кш.А-17 селекція Японія

      Кш.КАЗКА селекція Калугіна В.М.

      Кш.САГРАЙОН селекція США

      Кш.ЛУЧІЯ селекція США

      Кш.БЛЯН селекція БОЛГАРІЯ

      Кш.ЕЛІЦА селекція БОЛГАРІЯ

      Кш.БРИЗ селекція БОЛГАРІЯ

      ПОСЕЙДОН селекція Калугіна В.М.

      ЗОРЯНІ ВОРОТА селекція Калугіна В.М.

      ВУЛКАН селекція Калугіна В.М.

      РЕГІОН селекція Калугіна В.М.

      БАЛТІМОР селекція Бурдака О.В.

      АЙСБЕРГ селекція Калугіна В.М.

      РЕНЕСАНС

      МОЛОЧНИЙ селекція Калугіна В.М.

      РОМІНА селекція Бурдака О.В.

      ЖАР ПТАХА селекція Голуба А.О.

      ЖУРАВЧІК ВИШНЕВИЙ селекція Голуба А.О.

      УПРУГІЙ селекція Голуба А.О.

      МАША селекція Шаповалова В.Д.

      БОГЕМА селекція Загорулько В.М.

      ДАШУНЯ селекція Вишневецького М.П.

      ЗОЛОТА КОРОЛЕВА селекція АДАМОВА В.І.

      По мірі плодоношення буду розміщувати фото та характеристики по кожному сорту окремо.