Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • ПАМЯТІ ВЧИТЕЛЮ

  ПАМЯТІ ВЧИТЕЛЮ-шанувальників високоврожайних і надранніх різновидів винограду зацікавить столовий сорт Пам’яті вчителя. Це порівняно нова гібридна форма червоного винограду, яка вже справила враження на багатьох виноградарів.Кущі гібридної форми Пам’яті вчителя відрізняються великою силою росту.Сорт характерний великими і важкими гронами. Середня маса однієї кисті коливається від 500 до 1000 грам, але може досягати півтора і навіть двох кілограм!
  Чудові ягоди овальної форми виростають до досить великих розмірів і мають вагу – від 10 до 15 грам кожна. Забарвлення ягід досить привабливе , темно-червоне з фіолетовим відтінком. М’якоть соковита, з щільною консистенцією.Смак плодів приємний, солодкий, без кислинки, з гамонійним відтінком. Процентний вміст цукру в дозрілих ягодах варіюється від 18 до 20 за шкалою Брікс.
  Для сорту Пам’яті вчителя притаманне практично стовідсоткове визрівання лози на всю довжину. Гібридна форма характеризується добрим запиленням. Горошіння не спостерігається.
  Повне дозрівання плодів настає дуже рано. Залежно від умов ягоди можуть достигати вже в кінці липня – початку серпня. В середньому вегетаційний період від моменту розпускання бруньок до досягнення зрілості плодів триває всього 95 – 105 днів. Врожай може довго висіти на кущах.Даний виноград відрізняється підвищеною врожайністю.
  Показники морозостійкості , мінус 24-25 градусів. Проте, щоб збирати високі врожаї, лозу рекомендується вкривати.
  Пам’яті вчителя – відносно новий сорт, тому його сприйнятливість до найбільш поширених виноградних хвороб знаходиться в стадії вивчення. За заявленими показниками і на думку виноградарів, що займаються вирощуванням Пам’яті вчителя, стійкість до інфекцій цієї гібридної форми підвищена і знаходиться на рівні вихідного сорту «Талісман».

  Пам’яті вчителя має багато переваг важливих для столового винограду. Він привертає до себе гарним зовнішнім виглядом, відмінними смаковими якостями ягід і гарною транспортабельністю готового врожаю та стійкістю до хвороб.
  Саджанці на продаж будуть влітку 2019 року в контейнерах.