Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • РОМБІК

  Ромбік – один з найбільш ранніх сортів на винограднику на сьогоднішній день. Саме ультраранні терміни дозрівання є основною перевагою даної гібридної форми. Погодьтеся, хто з нас не хоче поласувати освіжаючою ягідкою на початку літа, коли виноград можна зустріти тільки тепличний, або привезений та й то за шалені гроші.
  Форму було отримано народним селекціонером Павловським Є. Г. шляхом схрещування гібридних форм винограду власної селекції Супер Екстра і Красотка.
  Термін дозрівання – ультраранній. Період від моменту розпускання бруньок до повного дозрівання становить приблизно 80-90 днів, що явно виділяє Ромбик на тлі інших сортів винограду.Швидко набирає цукор.Грона не надто великі, але вони ошатні і акуратні. Максимальна вага для грон становитиме до 1 кг, а середня близько 500 гм Запилення проходить добре, при цьому грона виходять досить рихлими, що також є безсумнівним плюсом.
  Ягода красивої ромбічної форми, темно-фіолетового, практично чорно кольору з пруіновим нальотом середньої густини. Вага ягід коливається в середньому 8-10 грам, що є дуже хорошим результатом, як для ультрараннього винограду.Смак гармонійний, цікавий з характерним фруктовим присмаком і слабким мускатним ароматом. М’якоть досить щільна з підхрустом, шкірка легко з’їдається, всередині 1-2 невеликих кісточки.Стійкість до основних захворювань і морозу ще вивчається. Можна припустити, що морозостійкість до -24ºС і стійкість до захворювань на рівні комплексно-стійких сортів.Ягоди від надмірних опадів не розтріскуються.
  Саджанці на продаж будуть влітку 2019 року у контейнерах.