Sad-Koval

  • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

  • РОШФОР

    Рошфор є нащадком Кардинала, успадкувавши від нього велику хрустку ягоду з хорошим смаком і відмінною врожайністю.У Рошфора маємо ранні терміни дозрівання і комплексну стійкість, що робить його справжнім “ринковим” сортом.Дана гібридна форма була отримана народним селекціонером Павловським Є.Г. Як батьківська основа використовувалися сорт Талісман, який є геном стійкості і великої ягоди і сорт Кардинал, гени якого відповідали за смакові якості і товарний вигляд. Крім цього використовувалася суміш пилку стійких європейсько-амурських сортів і гібридних форм винограду.Термін дозрівання дуже ранній. В умовах Рівненщини, якщо не перевантажувати урожаєм, можна поласувати виноградом вже на початку серпня. До цього моменту встигає набрати темно-фіолетове забарвлення і цукор починає переважати над кислинкою. Грона великі, помірної щільності, частіше конічної форми. У кореневласній культурі вага грон в середньому близько одного кілограма.Ягода дуже велика, округлої форми, при повному дозріванні темно-фіолетового, іноді практично чорного кольору. Вага ягід в середньому досягає 8-12 грам і більше. М’якоть хрустка, шкірка щільна, але легко з’їдається. У ягодах присутні 2-3 насінини середнього розміру. Урожай може висіти до жовтня не втрачаючи товарних якостей, а також добре транспортується, що дуже добре для ринку.Смак приємний гармонійний, при повному дозріванні з’являються мускатні тони. Завдяки щільній шкірці осами не пошкоджується. При рясних дощах ягода не розтріскується.Кущі мають велику силу росту. Лоза визріває добре. Формує пристойний урожай в середньому 1,5 суцвіття на один пагін. Прекрасно тягне навантаження врожаєм.Стійкість до грибридних захворювань вище середньої. Досить стандартних 2-3 обробок на винограднику в залежності від вашої зони.
    До позитивних сторін сорту можна віднести:ранні терміни дозрівання;красиве і товарне гроно;стабільний урожай;хороша стійкість до захворювань,хороша морозостійкість до -25С
    За сумою позитивних сторін Рошфор цілком уже відбувся як сорт. Він підійде для вирощування як початківцю виноградарю так і для промислового вирощування. Завдяки високим товарним якостям і раннім термінами дозрівання користується великим попитом на ринку. Серед темних ранніх сортів винограду , Рошфор залишається одним з кращих на винограднику. Рошфор здатний дати фору багатьом дорогим новинкам.
    Саджанці на продаж будуть влітку 2019 року у контейнерах.