Sad-Koval

  • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

  • АРКАДІЯ

    Аркадія – столовий сорт винограду. Сорт відноситься до ранніх ( 115-125 днів). Середньо- або сильнорослий . Грона великі й дуже великі , 500-700 г (кращі до 2 кг), Циліндроконічні , частіше щільні. Ягоди великі і дуже великі , – 28×23 мм ( і більше), 7-15 г, залежно від навантаження куща і агротехніки, яйцевидної ( серцеподібної ) форми , білі.Цукристістю не блищить до 15-16 % – що нормально, для врожайних сортів , але при невисокій кислотності 4-6 г / л, смак простий , ненав’язливий, легкий . При повному дозріванні – можливий легкий мускатний аромат. М’якоть м’ясисто – соковита , шкірка міцна, але не товста – транспортабельність висока .

    Пагони визрівають добре, тільки в сприятливі роки на неперевантаженою кущах, але, як правило, визрілою лози достатньо для форміровкі куща. Плодоносних пагонів 55-75%, коефіцієнт плодоносності 1,1-1,5. Врожайність дуже висока, тут Аркадія – один з рекордсменів. Сорт винограду чутливо реагує на догляд за ним.

    На добрива сорт реагує позитивно, але з дотриманням розумних доз. Стійкість до мілдью підвищена – близько 3,5 балів (вимагає двох обприскувань), до оїдіуму – вимагає звичайного захисту. При перепадах вологості в грунті можливе розтріскування ягід. Витримує морози до -21 ° С. Укорінюваність живців дуже хороша, коренева потужна, саджанці сорту Аркадія швидко набирають обертів і рано вступають у плодоношення. Обрізка можлива як довга, так і коротка з навантаженням не більше 8 пагонів на кв. м площі живлення куща, з обов’язковою нормуваннями суцвіттями. Сумісна з більшістю підщеп.

    Сорт винограду Аркадія вже став стандартним в сортименті більшості виноградарських районів.