Sad-Koval

 • Тел.+38(097)-251-25-65 Тел.+38(050)-618-64-45 E-mail:[email protected]

 • СИНДИКАТ

  Синдикат-термін дозрівання ранній (115-125 днів),функціональність квітки жіночий тип запилення,маса грона 700-1500 г,маса ягоди 15-25 г,смак гармонійний,кущі сильнорослі,морозостійкість -25ºС,стійкість до хвороб вище середньої.
  Автор гібридної форми Синдикат Олександр Васильович Бурдак.Незважаючи на те що Синдикат досить молода гібридна форма винограду, він вже використовується в якості материнської форми для майбутнього покоління сортів.
  Як батьківська пара були використані Подарунок Запоріжжю і Віва Айка (Вікторія Румунська). Від них виноград синдикат запозичив тільки кращі показники. Зокрема, від Подарунку Запоріжжю отримав хорошу стійкість і велику ягоду, від Вікторії – прекрасний смак.
  Термін дозрівання ранній і припадає на кінець серпня в умовах Рівненщини. До цього часу виноград набирає достатню кількість цукру. Для зникнення зеленуватого відтінку раджу з середини серпня освітлювати місця з гронами для потрапляння сонячних променів. Тоді ягода набуде більш привабливого вигляду і набуває золотистий відтінок.

  Грона дуже великі, середньої щільності. Маса в середьому 700-1500 грам, іноді може перевищувати 2 кг. Тип квітки функціонально жіночий, але запилюється дуже добре. Горошіння не спостерігалося – все ягоди однокаліберні і рівні.
  Ягода дуже велика – гігант серед столових сортів. До того ж завдяки щільній і хрусткій консистенції – дуже важка. Вага більше 20 грам – справжній важковаговик. Форма овальна, іноді трохи витягнута, ягода «чисто» біла.
  Незважаючи на те що м’якоть дуже хрустка, яка за консистенцією нагадує огірок, ягода не розтріскується навіть після проходження дощів. Гниття також не спостерігалося. У найбільших ягодах навколо кісточок можуть утворюватися камери, заповнені соком – це характерно для сортів з дуже великою і соковитою ягодою.Смак гармонійний, тільки іноді простежується легкий мускат. Завдяки хрусту – їсти дуже приємно.Кущі сильнорослі, формують потужні пагони, які, в свою чергу встигають визрівати на всю довжину.

  Стійкість до гібридних захворювань ще вивчається, але вже, можна сказати, що Синдикат один з найстійкіших на винограднику. Після дворазової обробки виноградника фунгіцидами хвороб не спостерігалося. Морозостійкість приблизно -25 ºС.
  З огляду на дуже велику, хрустку ягоду з прекрасними смаковими якостями, додавши сюди хорошу транспортабельність і врожайність – вже зараз можна говорити про ринкові кондиції винограду Синдикат. Дійсно, виділяється серед інших сортів на винограднику розміром ягоди. Вважаю дану форму дуже перспективною і за нею майбутнє приватного виноградарства.
  Саджанці на продаж будуть влітку 2019 року в контейнерах.